top of page

Při práci vždy půjdeme jenom a pouze tam, kam vy sami budete připraveni jít.   

Nikdo vás nebude k ničemu přemlouvat, natož nutit. 

Protože ten správný moment k vyčištění určité věci  určíte pouze a jen vy.

Netrapte se zbytečně

 

A budeme postupovat velmi jemně.

 

Osvobodíte se od se starých traumat a to, co nešlo vůbec,  nebo hodně ztuha, půjde najednou mnohem snáz. Tam, kde jste mysleli, že neexistuje řešení, se nějaké nové objeví. Získáte  chuť  do nových věcí a povedete si v nich lépe než dřív.

Budete se divit, co všechno se díky tomu změní!!  Vaše myšlení bude automaticky jiné a proto  bude automaticky jiné i vaše chování. A jiné  budou i vaše výsledky. 

A kolik sezení je třeba k odstranění nějakého tématu? Odpověď se velice liší v závislosti na tom, co budeme zpracovávat, jak budete ochotni se podívat sami do sebe, jak moc budete mezi jednotlivými sezeními pracovat sami podle našeho zadání, atd..

 

Každopádně EFT a NLP vykazují výsledky tak skvělé, že se podle našich zkušeností nedají srovnat s žádnou jinou metodou. Velice často také zafungují tam, kde všechno ostatní selhalo.

 

Terapie na dálku

po Skypu, Messengeru, telefonu, atd......

Pokud to máte do Plzně daleko, nebo dáváte přednost pohodlí a klidu svého domova, je možné udělat terapii na dálku!!!!! Stačí si jen domluvit vhodný termín a zajistit si klid na práci.  Takové terapie jsou stejně účinné jako osobní návštěvy, často dokonce účinnější, protože odpadá nervozita z cizího prostředí a díky tomu se klientovi často podaří  lépe uvolnit. Tímto způsobem se dá zpracovat téměř vše, pouze pokud chcete zapracovat na uvolnění nějakého velkého tramumatu, je třeba, abychom si předtím popovídali a domluvili se, jesli terapie na dálku bude možná. Zavolejte mi.

Terapie s dětmi

Pro děti máme připravené terapeutické plyšáky. Ťukáme na ně, ne přímo na děti, protože plyšáci mají problém a děti jim jen pomáhají ho vyřešit. Pro všechny děti vřele doporučuji knížku “Čarodějovo přání“ od Brada Yatese, která pomocí moc pěkného příběhu nejen představí dětem techniku EFT, ale také je naučí ji používat.

Zpracování traumat

Pokud jste prožili něco ošklivého, pravděpodobně vás to poznamenalo. Pravděpodobně se vám stále znovu a znovu přehrává v hlavě nějaká scéna. Pravděpodobně to ve vás vyvolává znovu a znovu nějaký konkrétní pocit. Pokud ano, zcela určitě vás to velmi omezuje a znepříjemňuje vám to život. Ano, samozřejmě, z pochopitelných důvodů už se k tomu nechcete vracet. Nechcete to s nikým rozebírat, babrat se v tom…jediné, co chcete, je mít klid. Problém je, že i když nechcete, stejně se k tomu v podvědomí vracíte, stejně se celý váš život kolem toho točí. ………………

Nezměníme to, co se stalo. Ale lze poměrně snadno změnit to, jak to vnímáte. Celou situaci „přerámovat.“ Pocit, který jste si z toho odnesli….bude to jako film, který jste viděli, ale netýká se vás….všechny ty negativní pocity, které vás teď obtěžují, zmizí. Potom opravdu budete mít klid.

Anchor 1

CENY TERAPIÍ:

1 samostatná terapie (60-90min) 800Kč

BALÍČKY

 

3 terapie (časový limit 6 týdnů) 2250 Kč

6 terapií (časový limit 12 týdnů) 4200 Kč

 

 

Stejné ceny jsou platné pro terapie ve studiu i po Skypu, Messengeru nebo telefonu.

Úhradu lze provádět buď v hotovosti, nebo převodem na náš účet u  Fio Banky:  2001760027/2010        

V.s. vaše datum narození, do poznámky vaše jméno

 

Děkujeme. 

Terapie a lékařská péče

Terapie nejsou náhradou za běžnou lékařskou péči. Nedoporučuje se tedy vysazovat stanovenou léčbu a předepsané léky.

Se zlepšením stavu lze snižovat dávky léků, popř. změnit léčbu, pouze však po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

bottom of page