top of page

Kurzy práce na sobě

HAPPY FAMILY

 

 Pro koho?

Pro rodiče,  babičky, dědečky, tety, strejdy, partnery, učitelky a samozřejmě také hlavně  děti.

 

Toužíte vytvořit rodinu jako krásné harmonické místo pro sebe, své děti  a všechny další blízké? Vybudovat takové prostředí a být takovým vzorem, aby z vašich dětí vyrostly osobnosti moudré, laskavé, vědomé,  sebevědomé:), šťastné a úspěšné? Kreativní, využívající skvěle  svůj potenciál?

     Máte ty nejlepší úmysly, děláte, co můžete, jak nejlíp umíte a přesto to stále někde drhne?   Možná víte přesně, co byste měli dělat, ale nedaří se. Možná jste jako já  také každý večer bilancujete a dali byste všechno na světě za to, aby vám někdo poradil, jak je to správně.  Ukonejšil vás, když se  něco nepovede. Chytil vás za ruku, podíval se vám do očí a tiše řekl: Neboj, všechno je  v pořádku, všechno dobře dopadne. Jako když jste byli malí. 

     A  troufnu si hádat,  že přesně tohle byste chtěli dělat pro svoje děti. A možná  ne jen pro ně.  Jak to ale  zvládnout, když námi lomcují strachy z vlastní nedokonalosti, z toho, že se nějak s těmi dětmi, partnerem, rodiči, nedokážeme dohodnout? Když je v práci obrovský stres a pro naše děti je škola spíš noční můrou než místem poznání?   

     Moc dobře si pamatuji, jak jsem snad tisíckrát  večer bezmocně brečela a prosila .. prosila o nějaký kouzelný proutek, který by všechno spravil. . A  myslela jsem si, možná stejně jako vy,  že nic takového neexistuje.  Ale mýlila jsem se. A přestože  jsem ho objevila a naučila se ho pořádně používat až když moje děti byly už hodně velké, stejně  zásadním způsobem změnil život nám všem.   Stále ještě cítím obrovskou úlevu, když si uvědomím, jak bývalo a jak je teď. I když moje děti už jsou dávno dospělé :)

  Jestliže  jste  si také někdy jako rodič často zoufale přáli mít prostředek, který by vašim dětem kdykoliv rychle a účinně pomohl, teď ho mít můžete.  EFT a NLP vás   naučí, jak jim pomoct, ale  hlavně naučí je,  vaše děti,  jak si pomoci  samy. A díky tomu  budou  mít v životě  všechno o moc jednodušší.

Termíny a ceny kurzu

CO TEĎ A CO POTOM? Na křižovatce

JE VÁŠ KŮŇ MRTVÝ? TAK Z NĚJ SLEZTE! PUSŤTE SE

BEZE STRACHU DO NOVÝCH ZAČÁTKŮ, VÝZEV A DOBRODRUŽSTVÍ.

 

Skončila vám v životě nějaká významná etapa? Odrostly vám děti? Přišli jste o práci? O peníze?

Skončil vám dlouholetý vztah? Nevyšly plány?

 

Nebo prostě jen nějak nemůžete najít nic, co by vás těšilo? Možná máte pocit, že už je pozdě, že už to bude jen horší, že jste příliš unavení, že vždycky všechno zvoráte, že jste šedivá nezajímavá myška, která nemá co nabídnout a je všem na obtíž.

 

Možná si myslíte, že jste moc ..co já vím...staří, hloupí, chudí, tlustí, nesnášenliví, neprůbojní a kdovícoještě ( doplňte si cokoliv chcete) na to, abyste mohli zase mít radost ze života a užívat si.

VZPOMÍNÁTE SI JEŠTĚ, JAKÉ TO BYLO, KDYŽ JSTE

Z NĚČEHO BYLI VÁŽNĚ NADŠENÍ?

 

Z NOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ, CEST, PRÁCE, NOVÉHO BYDLENÍ, VZTAHU, NOVÝCH VÝZEV? JEŠTĚ SI TEN POCIT PAMATUJETE? HNAL VÁS TAKÉ OBROVSKOU SILOU DOPŘEDU JAKO LODNÍ TURBÍNA?

 

LÍBILO BY SE VÁM TO ZASE POCÍTIT? TO NADŠENÍ A RADOST Z BYTÍ?

 

Není to zdaleka tak těžké, jak by se mohlo zdát. Zapracujeme na tom, jak se zbavit všech pocitů viny z dřívějších chyb a neúspěchů. Jak přestat mít strach z toho, že selžu, přestat se bát odmítnutí, změny, toho, že nejsem dost ...(cokoliv) ... Odhodíme staré křivdy a budeme sbírat odvahu dovolit tomu životnímu nadšení, které jsme měli jako děti, znovu vytrysknout na povrch jako gejzír živé vody. .... NAJDEME SI NOVÉ KONĚ, ABYCHOM SI MOHLI UŽÍVAT KRÁSNOU JÍZDU.

Termíny a ceny kurzu

bottom of page