top of page

NLP - neurolingvistické programování

     NLP je revoluční přístup k psychoterapii a k přeměně lidského chování. Je to systém alternativní terapie založený na vztahu mezi vzorci chování a vzorci myšlení a na přeměně škodlivých mentálních a emočních vzorců na prospěšné. Je fascinující, jak neuvěřitelně snadno a efektivně NLP mění lidské životy. Vychází totiž z toho, že pokud pochopíme určité obecné principy fungování  lidského  vědomí, máme v rukou nesmírně účinný nástroj a můžeme ve velice krátkém čase docílit takových TRVALÝCH změn, o kterých se nám dříve ani nesnilo. Věděli jste,  že příčinou toho, že …. jste líní, že prokrastinujete, ale i třeba toho, že nepotkáváte ty správné lidi, že „máte smůlu“, že nemůžete najít práci, partnera, nedokážete se radovat ze života….. jsou vzorce vašeho chování, které jste si vytvořili na základě vzorců vašeho myšlení? Na základě vašich přesvědčení? 

 

… cítit se  fajn, ať se děje, co se děje …..

… umět se snadno dostat do stavu, že vám všechno jde téměř samo…

… lehce navazovat komunikaci a vést ji  v příjemném duchu a efektivně…

…  vybudovat si silnou motivaci, takže  už se nebudete muset do ničeho nutit, prostě se vám do toho bude  chtít samo …

… uvědomit si vzorce svého chování a  změnit je tak, že se přestane  opakovat  kolotoč  neustálých   konfliktů ……

…. odblokovat si  závislosti a strachy ….

…. konečně pohnout s tím, na co jste byli léta krátcí …

Cítíte, že váš život potřebuje nějaký nový rozměr?     

NLP vás změní tak, že pro vás bude přirozené…

Přijďe k nám na terapii nebo se přihlaste na některý z našich kurzů. Můžete se naučit NLP pro sebe nebo se dokonce stát profesionálním NLP praktikem certifikovaným AUNLP.

 

    Až se s NLP seznámíte, budete nadšeni. S radostí vám představíme téměř zázračné možnosti jeho využití ve všech oblastech lidského života a těšíme se, že budeme mít možnost sledovat, jak NLP mění život váš a následně životy dalších lidí kolem vás. Vydejte se na cestu a užijte si jí. Žijte jako silné osobnosti. 

    Může NLP studovat kdokoli? Ano, i pokud jste laik a s NLP nemáte doposud žádné zkušenosti, nebo pokud nechcete dělat NLP profesionálně, můžete mít z toho, že se NLP naučíte, obrovský prospěch.Naučíte se  prolomit začarovaný kruh svého škodlivého jednání a získáte neomezené sebevědomí. Naučte se NLP a pomáhejte sobě a druhým…

                                                                                            Bližší informace najdete ZDE

Americká unie NLP (AUNLP) 

si klade za cíl školit a propagovat špičkové praktiky a trenéry NLP.

    Jsme hluboce přesvědčeni, že NLP se v blízké budoucnosti stane významnou součástí procesů osobního zdokonalování ve všech oblastech lidského života. Celý svět si stále zřetelněji uvědomuje možnosti využívání různých druhů terapií, které nepoužívají chemické preparáty. Naše nejhlubší přesvědčení nás vede k vědomému zkoumání a využívání síly lidské mysli v procesu uzdravování a zlepšování kvality života. Proto jsme čím dál víc oddáni myšlence vzdělávání lidí v umění NLP. Mezi členy American Union of NLP najdete, kromě praktiků a trenérů NLP, lékaře, chiropraktiky, akupunkturisty, terapeuty EFT, hypnoterapeuty, kouče a mnoho dalších profesí. Tito lidé pochopili, jak obrovské možnosti využití NLP nabízí a začlenili ho do své praxe. Jsme hluboce přesvědčeni, že pokud bude NLP praktikováno a školeno prostřednictvím špičkových profesionálů, dosáhneme tím toho, že se zvýší obecné povědomí o obrovské mentální síle každého jednotlivce. Věříme, že díky tomu budou lidé s otevřenou myslí osvíceněji přistupovat k převzetí plné kontroly nad vlastním životem. Bude nám ctí, pokud se rozhodnete rozšířit naše řady a dáte nám příležitost představit vám téměř zázračné možnosti jeho využití ve všech oblastech lidského života. Věříme, že učit se budeme vzájemně.

bottom of page