top of page

Terapie > Čarodějovo přání

Máme velkou radost, že už je konečně na světe česká verze  bestselleru Brada Yatese Čarodějovo přání. Je to překrásný pohádkový příběh, který jednoduše  a vtipně představuje dětem základy  techniky  EFT.  Jestliže  jste  si také někdy jako rodič často zoufale přáli mít prostředek, který by vašim dětem kdykoliv rychle a účinně pomohl, teď ho mít můžete.  EFT je tím darem   a Čarodějovo přání ho dětem představuje způsobem vskutku  kouzelným.  S čarodějem nejen že Vy můžete  svým dětem rychle a účinně pomoci, ale hlavně, Vaše děti se naučí, jak si pomoci  samy. Mohu říci, že práce na překladu byla asi nejkrásnější práce, jakou jsem dosud měla možnost dělat. Užila jsem si to od začátku až do konce. Určitě si jí nenechte ujít , díky této knížce budou vaše děti  mít  všechno o moc jednodušší.

 

Knížku si můžete koupit a stáhnout přímo na stránkách autora: http://www.bradyates.net/ww/translations.html… Stránky jsou v angličtině, ale žádný strach.

Pokud knížku chcete, ale s nákupem na Bradových stránkách  máte jakýkoliv problém (angličtina, platba přes pay pal, …..), obraťte se na nás. Velice rádi Vám s koupí pomůžeme. Neváhejte …opravdu nebudete litovat.

bottom of page